Türkiye'de IELTS sertifikası satın alın

Bu çağda IELTS Sertifikası satın almak, IELTS alanındaki deneyimli acentelerin yardımıyla çok mümkün. Sınavın neden olduğu stres ve travmadan kaçmak, bir IELTS adayı olarak nihai hedefiniz olmalıdır. Bu rotayı tek başına seçmek, hayal bile edemeyeceğiniz inanılmaz faydaları beraberinde getirir. Türkiye’de IELTS sertifikası satın alın ve daha fazla stres yapın.

Türkiye'de IELTS Sertifikası Nasıl Satın Alınır

Türkiye'de IELTS Sertifikası Nasıl Satın Alınır?

Ancak bu yolculuktaki başarınız yalnızca bunu gerçekleştirmek için kiraladığınız acente veya acentelere bağlıdır. İnternetteki yüzlerce web sitesinin bu hizmetleri sunduğunu iddia ettiği göz önüne alındığında, bu karar verilmesi zor olabilir. İyi haber şu ki, ajansımız bu kaydı evinizin rahatlığında gerçekleştirebilecek en iyi IELTS sertifikalı ajanslardan biridir. Burada yaptığımız şeyin gerçekliğini onaylamak için uygun bir doğrulama yapma seçeneğiniz de vardır. Sunduklarımızın gerçek olup olmadığından emin olmak için bu IELTS doğrulama kılavuzunu takip edebilirsiniz. Artık IELTS sertifikası almak için ajansımızı seçmenin neden doğru karar olduğunu anladığınıza göre, takip ettiğimiz sürece geçelim:

1. Danışma ve Sorular

2. Veri ve Bilgi gönderimi

İsteğinizi inceledikten sonra gitmeye hazır olduğumuzda, destek temsilcilerimiz isteğinizi işleme koymak için size gerekli bilgilerin bir listesini gönderecektir. Bu adım çok önemlidir ve başlamadan önce hatasız, doğru bilgileri göndermenizi öneririz..

3. Test Rezervasyonu ve Kayıt

Kayıt olmanızı sağlamak için verilerinizin barındırılacağı geçerli bir test tarihi ayarlıyoruz. Bu, sınavsız IELTS olarak vurgulansa da, kayıtlara ev sahipliği yapmak için geçerli bir sınav tarihi kullandığımızı anlamanızı sağlamak içindir. Ekibimiz, tercihlerinize uygun bir test tarihi ve yeri belirleyecek ve bu da sizin için stressiz bir deneyim sağlayacaktır.

Rezervasyon yapıldıktan sonra, sisteme atanan istediğiniz puanları almak için genel kayıt başlatılacaktır.

4. Sertifikasyon ve Teslimat

Bilgilerinizi başarıyla gönderdikten sonra kaydınızı hızlı bir şekilde işleme koyuyoruz ve her şey 5 ila 7 gün içinde sonuçlanıyor. Bu süre içerisinde hem elektronik kopyanızı hem de basılı kopyanızı almanızı sağlıyoruz. Sonucunuzla ilgili olarak kullanacağımız test tarihi, sonucunuzun resmi web sitesinde ne zaman yayınlanmasını beklemeniz gerektiğini belirleyecektir.

Sertifikanızın teslimi ile ilgili olarak, Test Rapor Formunuzu Türkiye’deki merkezden kolaylıkla teslim alabilir veya Türkiye’deki yöneticimiz aracılığıyla kapınıza postalayabilirsiniz. Bunu yapmak için bizim gibi profesyonelleri işe almaktan asla pişman olmayacaksınız. IELTS müşterilerimizin yorumları, bu hizmetlerdeki güvenilirliğimiz konusunda çok şey söylüyor.

Sonuç olarak, Türkiye’de IELTS sertifikanızı almanın stressiz bir yolunu arıyorsanız, başka yere bakmayın. Biz senin için buradayız. Bunu gerçekleştirmek için en iyi, en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Bugün bizimle iletişime geçin ve istediğiniz geleceğe bir adım daha yaklaşın!

Other Services we offer: